F O T O G R A F I A

  Z času na čas sa dobre zadívaj na niečo, čo nevzišlo z ľudských rúk.
Na horu, na hviezdu, na zákrutu rieky.
Z nich do teba vstúpi múdrosť a trpezlivosť a predovšetkým pevné vedomie, že na svete nie si sám.

--Sidney Lovett

Smútok zrodený z bolesti, aj radosť túliaca sa ako rosa v lupeni kvetu, slzy i úsmev sveta, kúzlo ukryté v maličkostiach, dotyky zeme, pripútanosť a voľnosť sŕdc, mágia svetla a farieb.

OnLine Art Gallery
Od 18.3.2004 bola do prevádzky skúšobne uvedená Online Art Gallery, umelecká galéria, ktorá združuje fotografie, alebo maľby z rôznych oblastí života. Na internete existuje množstvo rôznorodých a kvalitných galérií; táto galéria v žiadnom prípade nechce byť ich konkurentom, ani ich náhradou. Je iba súčasťou stránky Dreamspace.sk a preto jej cieľom a snahou je v rámci rozvíjania duchovného cítenia a ponímania sveta, pozrieť sa na svet aj iným pohľadom - pohľadom umeleckej fotografie, či maľby, obrazu, ktoré veľakrát svojím obsahom predčia písané slovo. Príroda, črty ľudí, imaginárne pocity, život v rôznych odtieňoch a ponímaní, svet zeme i svet ľudského vnútra. Fotografia, či obraz toto všetko dokáže zachytiť do svojho priestoru svetla a farieb veľmi fascinujúcim spôsobom, kde sú slová niekedy úplne zbytočné. Aj z tohto dôvodu základom galérie sú, budú umelecké dielka, ktoré svojím obsahom dokážu osloviť, pocitovo obohatiť, upútať, zaujať, podnetia k zamysleniu, či poukážu v určitom hlbšom duchovnom ponímaní na realitu sveta okolo nás.

V galérii je možné vyhľadávať, hlasovať za jednotlivé obrázky alebo k nim napísať svoj komentár. Registrovaní užívatelia môžu naviac prispieť vlastným obrázkom do galérie, alebo posielať obrázky ako pohľadnice.

Ak má niekto záujem stať sa registrovaným užívateľom, môže sa zaregistrovať priamo zo stránky galérie. Registrovaný užívateľ môže do galérie nahrať svoj obrázok, ktorý po schválení administrátorom, bude zaradený a zviditeľnený v galérii. Administrátor galérie si vyhradzuje právo výberu a uverejnenia nahraného obrázku (fotografie, obrazu, maľby). Nemusí byť uverejnený každý obrázok. Veľkosť nahrávaného obrázku nesmie presiahnuť 120KB a dĺžka strany obrázku je obmedzená na max. 800px.
Pre bližšie informácie môžete poslať email na adresu administrátora galérie galeria@dreamspace.sk.